0(535) 941 2273 - 0532 454 7169 info@milasglobalsigorta.com
seyahat

 

Nedir Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası; ulaşım yollarından herhangi birisini kullanarak yurt içine, yurt dışına seyahat edenleri, seyahat esnasında karşılaşabilecek sağlık risklerine karşı koruyan sigorta türüdür. Seyahat boyunca oluşabilecek kaza, sakatlık, bagaj kaybolması gibi riskleri teminatlar dahilinde karşılar.

Neleri Karşılar

Yurt içi yurt dışı yolculuklarda başınıza beklenmedik olaylar gelebilir. Tahmininiz dışındaki çok fazla olay yolculuğunuzun tadının kaçmasına sebep olabilir. Öyle ki Sigortalı, poliçe süresi boyunca seyahat esnasında meydana gelebilecek bir kaza ya da ani bir rahatsızlık sonucu ortaya çıkabilecek acil tıbbi yardım masraflarını, bagaj kaybolması gibi yolculuk risklerini, seyahat sigortası özel şartları doğrultusunda teminat limitleri dahilinde güvence altına alır.

Ne Zaman Yaptırmalısınız

Sigorta süresi yurt içi seyahatleri için poliçede belirtilen başlangıç ve bitiş tarihleri arasındadır. Yurtdışı seyahatlerinde ise; pasaportta yazılan ülkeden çıkış tarihinde poliçe başlar ve ülkeye giriş tarihinde ise biter. Seyahat sigortası yaptırmak istediğinizde poliçenizi ister seyahat başına ister yıllık olarak tüm seyahatlerinize yaptırabilirsiniz. Bavulunuzda sigortanız varsa, yolunuzda engel olmayacaktır. Milas Global Sigorta avantajlı seyahat poliçeleri sunarak yolculuklarınıza konfor katıyor.

 

AYRICALIKLARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN;

Lütfen Online Başvuru formunu doldurup bize gönderin…